واردات پیچ و مهره گاز و پتروشیمی

واردات پیچ و مهره گاز و پتروشیمی

پیچ و مهره های صنعت گاز و پتروشیمی باید به شکل تخصصی تولید گردند گاهی در داخل کشور تهیه این ابزار خاص میسر نیست که از طریق واردات می توان به آن ها دست پیدا کرد. ابر صنایعی که در ایران دارا فعالیت هستند و از تمامی جهات مثل اقتصادی، سیاسی، منطقه ای و … برای کشورمان دارا اهمیت بسیار بالا می باشند صنایع نفت، گاز و پتروشیمی است که به سبب وجود چاه های نفت و منابع گاز این صنایع با قدرت در ایران در حال فعالیت هستند.

صنایع نفت، گاز و پتروشیمی:

ایران چهارمین کشور دنیا از لحاظ ذخایر انرژی های نفت و گاز است. وجود این منابع در خاک کشورمان از دیرباز مورد توجه کشور های بی شماری می باشد. پس از ملی شدن صنعت نفت فعالیت این صنایع اغلب به تکنسین های ایرانی سپرده شد، همچنین سعی شد مصالح و ابزار مورد احتیاج برای صنایع نفت و گاز در داخل کشور تامین گردد یکی از ابزار های که در این سه صنعت مورد نیاز می باشد اما به سبب اندازه ناچیزی که دارد آنچنان مورد توجه نیست انواع پیچ و مهره است که در تعداد انبوهی در این صنایع مورد استفاده قرار می گیرد.

واردات پیچ و مهره:

در سال های اخیر شاهد رشد کشورمان در زمینه تولید انواع پیچ و مهره می باشیم، افزایش دانش در کنار به کارگیری خط تولید مجهز سبب شده نمونه های باکیفیت و گوناگون پیچ و مهره به بهترین شکل در ایران تولید گردند اما با این حال گاهی پیش می آید که نوع خاصی از این ابزار باید مورد استفاده قرار گیرد اما در کشور تولید نمی شود بنابراین اقدام به واردات آن ها می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.