واردات پیچ و مهره

واردات پیچ و مهره

واردات پیچ و مهره های مربوط به صنعت نفت و گاز در این مجموعه به شکل تخصصی و با بالا ترین سرعت انجام می گیرد. نفت و گاز صنایع مهم و ضروری برای کشورمان محسوب می گردند. به کمک این صنایع ایران توانسته به یکی از قدرت های برتر منطقه تبدیل شود و ثروت بیکرانی نصیب این مرز و بوم گردد.

اهمیت صنایع نفت و گاز:

مسائلی که در بالا بیان شد نشان دهنده اهمیت این صنایع می باشد، بنابراین ضرورت دارد که از مصالح و ابزار آلاتی در این صنایع بهره گرفت که به شکل ویژه ای برای صنعت های نفت و گاز طراحی شده اند، یک نمونه از این ابزارآلات ارقام مختلف پیچ و مهره می باشند که با وجود اندازه کوچکی که دارند نقشی بزرگ را برای استحکام و مقاومت سازی سازه ها و تاسیسات نفت و گاز ایفا می کنند.

پیچ و مهره های نفت و گاز:

پیچ و مهره های که در صعنت نفت و گاز مورد استفاده هستند به طور تخصصی طراحی می گردند به همین خاطر با نام پیچ و مهره های شرکت نفت و گازی شناخته می شوند. یکی از نمونه های متداول که از آن در صنعت نفت و گاز بهره های بسیار گرفته می شود استاد بولت ها هستند که دارا استفاده گسترده در خطوط لوله های انتقال نفت و گاز می باشند، از یو بولت ها و پیچ های سر شش گوش نیز در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی نیز بهره های بسیاری گرفته می شود. از معروف ترین نمونه پیچ و مهره های که در صنعت نفت مورد استفاده است استاد بولت گرید B7 با مهره 2H می باشد که تمامی این پیچ و مهره ها باید با بالا ترین کیفیت به صورت استاندارد و درجه یک تولید شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.